Nie jesteś zalogowany na forum.

różniczka1994
Użytkownik
Lokalizacja: Częstochowa
Data rejestracji: 2014-09-15
Liczba postów: 32

Odp: Bukiet ślubny

Witam wszystkich forumowiczów. Moja przyjaciółka za miesiąc bierze ślub. Jest osobą, która już dużo wcześniej ustala nawet najmniejsze szczegóły, jest bardzo zorganizowana i cenię ją za to. Oprócz wyboru wzorków na serwetce i tego typu drobnostek, myśli też nad kwiatami. Zarówno dla siebie, jak i dla mnie. Jestem oczywiście druhną. Kamila pozwoliła mi dokonać wyboru bukietu. Znacie może jakąś kwiaciarnię w Warszawie, która wykonuje piękne wiązanki okolicznościowe?

Offline

ElaFrycz
Użytkownik
Lokalizacja: Stębark
Data rejestracji: 2014-09-15
Liczba postów: 13

Odp: Bukiet ślubny

Znam fajną ofertę: http://kwiatomat.pl/k/4/slub . Trafiłam na nią, gdy sama szukałam alternatywy na własny ślub. Możesz wybrać dowolną kompozycję kwiatową, jeśli się nie mylę, najczęściej wybierane są lilie, róże, a nawet gerbery. Dla przyjaciółki wybierzcie oczywiście większy, droższy bukiet, na przykład bukiet ‘’Mleczna droga’’. Dla Ciebie zaś weźcie jakiś mniejszy, bardziej symboliczny. Ja postawiłabym na przykład na lilie, są takie delikatne i urocze. Kwiaciarnia wykonuje też dekoracje na stoły na przyjęciu weselnym. Jeśli o tym nie pomyślałyście to myślę, że warto to zrobić.

Offline

bezkompromisowa
Użytkownik
Lokalizacja: Sopot
Data rejestracji: 2014-09-15
Liczba postów: 35

Odp: Bukiet ślubny

Zgodzę się, Kwiatomat to gwarancja, że nie musisz nigdzie chodzić, załatwiać, tracić czasu. Możesz polegać na profesjonalizmie, pasji pracowników tamtejszej kwiaciarni. Wszystkie wiązanki wykonują z dbałością o najmniejsze detale. Oczywiście oferują bukiety z dostawą do domu. Szybko, wygodnie, z klasą. No i na pewno oszczędzi stresu, na którego brak na pewno nie narzeka teraz Twoja przyjaciółka. Pamiętam swój własny ślub! I te emocje.

Offline

Dioda25
Użytkownik
Lokalizacja: Zakopane
Data rejestracji: 2014-09-15
Liczba postów: 8

Odp: Bukiet ślubny

To super, że tak dbacie o organizację. Dzięki temu ślub będzie naprawdę najpiękniejszym dniem w życiu. A Ty jako druhna będziesz się czuła świetnie, wyróżniona w ten sposób.  Przekaż życzenia wszystkiego najlepszego swojej przyjaciółce smile.

Offline

Forum oparte na FluxBB