Nie jesteś zalogowany na forum.

filemon1991
Użytkownik
Lokalizacja: Jarosławiec
Data rejestracji: 2014-09-15
Liczba postów: 21

Odp: Czy wirtualizacja danych jest dobrym pomysłem?

Niedawno założyłem firmę i chcę ją rozwijać. Myślałem nad tym, by dane zwirtualizować w chmurze. Jakie mieliście z tym doświadczenia? Czy to jest dobry pomysł?

Offline

Emeryt100
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-09
Liczba postów: 22

Odp: Czy wirtualizacja danych jest dobrym pomysłem?

Rynek polski stosunkowo wolno reaguje na trendy zachodnie, ale jednak znajdziesz sporo oprogramowań dla firm i bez problemu dopasujesz je do siebie. Nie da się jednak ukryć, że mimo wszystko w Polsce mało kto z nich jeszcze korzysta, bo jesteśmy ostrożni itd. A to pozwala ostro napędzić biznes, pozmieniać, robić przełom smile Jak myślisz nad wirtualizacją danych, to możesz zajrzeć na stronę jednej z firm http://www.indata-solutions.pl/wirtuali … -it-vmware i poczytaj czy to, aby na pewno opcja dla ciebie. Wiadomo, że jak masz dane w chmurze, to masz mniejsze obciążenie komputerów w biurze. To wtedy można innymi rzeczami się zająć. A widać, że takie usługi na pewno będą przyszłością, więc warto już wyprzedzać niektórych konkurentów. Wybrać taki program, który zapewni bezpieczeństwo użytkowania i do dzieła. Większa efektywność sprzętu to na pewno zaleta tego, tylko i tak musisz znaleźć dobre rozwiązanie dla ciebie.

Offline

Kaktusik
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-09
Liczba postów: 20

Odp: Czy wirtualizacja danych jest dobrym pomysłem?

Dobry, o ile cię na niego stać. W chmurze możesz mieć wiele danych i przez to komputery stacjonarne będą pracowały wydajniej. A teraz obsługa informatyczna jest bardzo popularna. Wiele firm świadczy taką usługę, bo coraz więcej osób korzysta z komputerów na co dzień.

Offline

Forum oparte na FluxBB