Nie jesteś zalogowany na forum.

nabu
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-18
Liczba postów: 16

Odp: Gadżet reklamowy

Witajcie. W sumie napisałam tu bo szukam pomysłu na gadżety reklamowe. Zlecono mi aby zająć się wynalezieniem pomysłu na gadżety dla klientów i tak zostałam z pomysłem. Jeśli możecie coś doradzić będzie mi ogromnie miło. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Offline

CZEKista
Użytkownik
Lokalizacja: Radom
Data rejestracji: 2014-09-15
Liczba postów: 67

Odp: Gadżet reklamowy

Cześć. Uważam, że powinnaś poszukać czegoś na portalach ogłoszeniowych, tam zwykle ogłoszenia wystawiają firmy reklamowe, które mają w swojej ofercie jakieś gadżety do wykonania.

Offline

JanKoch
Użytkownik
Lokalizacja: Antoniewo
Data rejestracji: 2014-09-15
Liczba postów: 113

Odp: Gadżet reklamowy

Hej. Uważam, ze powinnaś sobie zamówić gadżety reklamowe z logo firmy. Można je wykonać w firmie https://www.eurograver.com/. Zajrzyj sobie na stronę, przejrzyj propozycje, zrób wycenę i już będzie po problemie. W sumie robią ciekawe formy z metalu. Można u nich zamówić nawet metalowe wizytówki, które jak dla mnie są dość ciekawe i niecodzienne. Gdybym miał firmę to na pewno w takie bym zainwestował.

Offline

Pilarka
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-09
Liczba postów: 42

Odp: Gadżet reklamowy

Siemka. Ja to znowuż szukam pomysłu na efektowną pamiątkę z okazji jubileuszu ślubnego. Kuzynka robi imprezę, a że ja lubię być oryginalna, to chyba też złoże zamówienie, ciekawe czy mi wykonają taką pamiątkę grawerowaną w metalu.

Offline

Forum oparte na FluxBB