Nie jesteś zalogowany na forum.

studnia_artezyjska
Użytkownik
Lokalizacja: Antoniewo
Data rejestracji: 2014-09-15
Liczba postów: 38

Odp: Nowe mieszkanie, nowe dekoracje

Witam wszystkich! Przeprowadziłam się do nowego gniazdka. Już wszystko udekorowałam, ale brakuje mi jakiś dekoracji na ścianach. Są nudne. Zastanawiam się czy lustra dekoracyjne to będzie odpowiednie rozwiązanie na ozdobę. Na dodatek rozmyślam jeszcze nad wzięciem jakiś obrazków. Powiedzcie czym można przyozdobić ściany w mieszkaniu?

Offline

R2D2
Użytkownik
Lokalizacja: Sopot
Data rejestracji: 2014-09-15
Liczba postów: 47

Odp: Nowe mieszkanie, nowe dekoracje

Dawniej ludzie nie przywiązywali takiej uwagi na dekorowanie ścian. Jak coś tam wieszali to bez żadnego smaku stylowego. W tej chwili zwraca się wielką wagę na to, by ozdoby na ścianie łączyły się z ozdobami w pomieszczeniach. W wyniku tego uznałem, że do naszego pokoju sypialnianego dam stylowe lustro w srebrnej ramie. Moja partnerka od zawsze o takim śniła, więc pragnąłem je jej dać. Akurat nadchodziły jej urodziny. Odnalazłem w Internecie ekstra propozycję i zamówiłem lustro. Powiem szczerze, że Basia była zachwycona. Bardzo mnie to cieszyło, bo kiedy widzę radość na jej twarzyczce, ja także jestem szczęśliwy. : )

Offline

Dorożka
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-09
Liczba postów: 48

Odp: Nowe mieszkanie, nowe dekoracje

Multum osób decyduje się na ozdobienie ścian w chatach. Na ten moment ludzie stawiają na design. Ja ostatnimi czasy przenosiłam się do mojego nowego mieszkania i pragnęłam mieć coś nowoczesnego u siebie. W końcu wymyśliłam coś i pomyślałam, że w mojej sprawie doskonale spełni się ładne lustro stylowe. Znalazłam świetny sklep sieciowy, w którym polecali w korzystnej cenie różnorakie ozdoby do domu. Na dodatek bardzo przypadły mi do gustu tam obrazy. Kupiłam kilka. Wszystko prezentuje się u mnie wspaniale. ; )

Offline

Telewizyjna
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-09
Liczba postów: 57

Odp: Nowe mieszkanie, nowe dekoracje

W obecnych czasach dużo osób decyduje się na ozdabianie domów. Dawno temu to nie było tak bardzo popularne. W tej chwili coś nowoczesnego powinno znaleźć się w naszej chałupie. Wiem to z własnego życia, gdyż jestem dekoratorką wnętrz i mnóstwo razy urządzałam ludziom domy. Niedawno zabrałam się za swoją kawalerkę. Brakowało mi tam ozdób na ścianach. Normalna sprawa, że w takiej chwili ekstra rzeczą będą obrazy, ale mi jednakże brakowało czegoś innego. Wtedy to uznałam, że kupię sobie ładne nowoczesne lustro. Przyznam się, że zawsze śniłam o takim. Na szczęście błyskawicznie dałam radę znaleźć sklep, w którym zakupiłam lustro ze snów. Jestem zachwycona. : D

Offline

Emeryt100
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-09
Liczba postów: 22

Odp: Nowe mieszkanie, nowe dekoracje

Wielokrotnie wchodzę na forum sieciowe i jestem zawsze zadowolony z podejmowanych tu tematów. Przyznam szczerze, że coraz częściej myślę o ozdobieniu swoich ścian w chałupie. Nawet w weekend znalazłem dobrą stronę http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Lustra/9 na której oferują najróżniejsze ozdoby. Chyba kupię, ale jeszcze to przemyślę.

Offline

Forum oparte na FluxBB